Jdi na obsah Jdi na menu

Vrbenské střely našly svůj cíl

1. 10. 2015

Vážení čtenáři Zpravodaje,

 

            v sobotu 19. září 2015 se konal na střelnici Mysliveckého sdružení PRADĚD ve Vrbně pod Pradědem prví ročník veřejné střelecké soutěže „O pohár starosty města Vrbna pod Pradědem“, kdy si z malorážky přišlo zastřílet přes třicet závodníků. Oproti původnímu plánu se díky mimořádnému zájmu občanů střílelo o hodinu a půl déle a o druhém místě rozhodoval až rozstřel.

            Všichni účastníci stříleli z loveckých malorážek Brněnské zbrojovky (Brno mod. 1) s optikou na lovecký redukovaný terč srnce na vzdálenost padesáti metrů vsedě s oporou.

            Současně na myslivecké střelnici probíhala i soutěž Spolku Přátelé Vrbenska ve vaření polévek v kotlíku na ohni, kdy se kolem šestnácté hodiny nesly prostorem vůně devíti polévek. O výsledcích této soutěže se však dočtete v jiném článku… J

            Kromě myslivců Mysliveckého spolku PRADĚD a členů Spolku Přátelé Vrbenska se o závodníky a další návštěvníky starali ještě instruktoři Střeleckého klubu Vrbno pod Pradědem a zdravotníci Místní skupiny Českého červeného kříže Vrbno pod Pradědem.

            Děkujeme pořadatelům, všem závodníkům za účast a těšíme se na další setkání na střelnici, jak na závodech, tak i na pravidelných trénincích. 

 

Výňatek z výsledkové listiny:

1. místo    49 bodů      p. Jurka Tomáš        5. místo      44 bodů         p. Pustějovský

2. místo    47 bodů      p. Sideras Janis        6. místo      43 bodů         p. Holub

3. místo    47 bodů      p. Zaoral Jan ml.      7. místo      40 bodů         p. Ježdík

4. místo     46 bodů       p. Havlíček

 

Za pořadatele

 

vrbenske-strely-nasly-svuj-cil-2.jpgRadek FABIAN

předseda střeleckého klubu

 

        Jan Zaoral

předseda MS PRADĚD