Jdi na obsah Jdi na menu

Červen 2013

5. 6. 2013

 

Nová spolupráce
 
            Rádi bychom vás, občany a návštěvníky města Vrbna pod Pradědem, informovali o navázání strategické spolupráce mezi Střeleckým klubem Vrbno pod Pradědem a Mysliveckým sdružením Praděd a o možnostech, které se vám tak otvírají.
            Jednou z výhod, která z toho plyne pro vás, je, že si budete moci zastřílet krom dlouhé opakovací malorážky a revolveru flobert i z pistole a případně jiných zbraní. Dále v případě zájmu budeme moci nabídnout občanům regionu přípravu na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti žadatele o zbrojní průkaz. Dále bychom chtěli uspořádat pro širokou veřejnost střeleckou soutěž, které by se mohli účastnit i ti, kteří nejsou držiteli zbrojního průkazu. Chtěli jsme ji pro vás uspořádat již letos, ale bohužel se nám nepodařilo zajistit potřebné finanční prostředky.
            Dále se na internetových (www.skvrbno.estranky.cz) a facebookových (www.facebook.com/skvrbno) stránkách Střeleckého klubu Vrbno pod Pradědem dočtete o připravovaných akcích a závodech pořádaných Mysliveckým sdružením Praděd.
            Věříme, že naše spolupráce bude mít dlouhého trvání a doufáme, že s radostí využijete služeb, které vám díky této spolupráci nabízíme.
 
Radek FABIAN, předseda