Jdi na obsah Jdi na menu

Prosinec 2013

13. 11. 2013

 

Vážení čtenáři Zpravodaje,
 
               přiblížil se nám opět čas, kdy se můžeme ohlédnout za uplynulým rokem a zhodnotit naši činnost. Onen rok s třináctkou na konci bude během několika týdnů nenávratně pryč a nastane rok se čtverkou na místě čtvrté cifry. 
img_6017.jpg               Během roku 2013 se toho mnoho událo nejen v klubu, ale i ve městě. Žádali jsme o grant města, který se nám nepodařilo získat, navázali jsme spolupráci s Mysliveckým sdružením „PRADĚD“ ve Vrbně pod Pradědem a sešli jsme se šestkrát na myslivecké střelnici na tréninkových střelbách a někteří z vás byli při tom. Krom členů Střeleckého klubu Vrbno pod Pradědem a myslivců Mysliveckého sdružení PRADĚD si přišlo zastřílet 15 hostů, z nich byli pouze dva místní, zbytek byl přespolní. Někteří přišli i opakovaně. Byli to střelci z Břidličné, Třince, Brna, Ostravy nebo Hradce Králové či jiných koutů naší republiky. Mezi významnými osobnostmi z těchto střelců mohu uvést slečnu Haltof nebo pana Červinku, oba špičkoví sportovci v oblasti cyklistiky.
               Rovněž jsme zdarma poskytli pomoc dvěma lidem na úseku dopravy a jedné organizaci na úseku zbraní. Máte-li i vy nějaký dotaz, tak stále je tady pro vás právní poradna, kde vám odborník v oboru poskytuje poradenství ve věcech trestního, správního a stavebního práva.
               Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se napřesrok, že se budeme s větším počtem Vrbenských setkávat na střelnici u příležitosti nejen tréninkových střeleb, ale i na závodech.
 
Radek Fabian, předseda
Foto Karel Janeček