Jdi na obsah Jdi na menu

Prosinec 2014

4. 12. 2014

Vážení čtenáři Zpravodaje,

 

            již je to opět rok, kdy jsem uveřejnil ohlédnutí za naší činností. Ani letos tomu nebude jinak. Dovolím si hned úvodem poděkovat Mysliveckému sdružení PRADĚD v čele s předsedou Janem Zaoralem za bezvadnou spolupráci při organizaci tréninkových střeleb, které tvoří hlavní náplň naší činnosti. Bez této spolupráce bychom se nemohli s některými z vás sejít na střelnici Mysliveckého sdružení PRADĚD ve Vrbně pod Pradědem. Velice nás potěšil nárůst zájmu o střelbu mezi vrbenskými občany. Zatímco v loňském roce nás navštěvovali hlavně přespolní, tak v letošním roce byla většina z osmadvaceti střelců místních.

            Při tréninkových střelbách, které se konaly v šesti řádných a pěti mimořádných termínech, se vypálily stovky a tisíce kulových nábojů. Kromě členů střeleckého klubu a Mysliveckého sdružení PRADĚD jsme zaznamenali celkem pětačtyřicet návštěv osmadvaceti střelců, přičemž „nejvěrnější“ z nich nás navštívil sedmkrát.

            Velice nás těší vaše přízeň a jsme rádi, že vám můžeme poskytnout i toto nepříliš rozšířené sportovní vyžití.

            I následující rok chceme zůstat u plánu šesti řádných termínů tréninkových střeleb s tím, že když bude mezi veřejností zájem, přidáme další termíny jako mimořádné střelby. I nadále platí, že skupinky alespoň pěti střelců si mohou domluvit individuální termín střeleb.

            Závěrem si dovolím popřát všem členům, přátelům, příznivcům, partnerům z mysliveckého sdružení a čtenářům do nového roku 2015 hodně štěstí, zdraví, zdaru a mnoho malých i velkých úspěchů.

 

Za Střelecký klub Vrbno pod Pradědem
Radek Fabian, předseda