Jdi na obsah Jdi na menu

Září 2012

24. 4. 2013

Hledáme zájemce o střelbu z ručních palných zbraní

 

Střelecký klub Vrbno pod Pradědem hledá zájemce, kteří mají zájem se naučit zacházet se střelnou zbraní, případně rozšířit naši členskou základnu.

Členem se může stát i ten, kdo nevlastní zbrojní průkaz, když splňuje podmínky stanovené přípravný výborem Střeleckého klubu Vrbno pod Pradědem. Těmito podmínkami jsou způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, spolehlivost a zdravotní způsobilost. V případě uchazeče o členství mladšího 18 let věku, také písemný souhlas zákonného zástupce se členstvím.

Přihlášku lze podat on-line na našich webových stránkách www.skvrbno.estranky.cz, na kterých si také můžete stáhnout tištěnou přihlášku a souhlas zákonného zástupce. Všechny tyto dokumenty nalezne v rubrice „Směrnice“.

Vstupní členský poplatek je 200 Kč, roční členský příspěvek je pro studenty a osoby starší 60 let 100 Kč, pro ostatní 200 Kč. Případné dotazy nám prosím posílejte na adresu skv@klikni.cz nebo predseda.skv@klikni.cz.

 

Radek FABIAN
předseda

 

Informace pro občany

 

Dne 12. dubna 2012 byl zaregistrován Ministerstvem vnitra České republiky Střelecký klub Vrbno pod Pradědem.

Střelecký klub Vrbno pod Pradědem je dobrovolné, nestálé, nezávislé, apolitické a samostatné zájmové sdružení, sdružující členy na základě společného zájmu, kterým je převážně střelba z ručních palných zbraní, jehož cílem je sdružovat příznivce střelby z ručních palných zbraní, pořádání střeleckých závodů, uskutečňování zájmové činnosti a zpracování vojenské historie.

Naším cílem je rozšířit naši členskou základnu a získat další příznivce, abychom mohli nejen pořádat veřejné střelecké soutěže, ale abychom se mohli zaměřit i na výchovu mládeže zejména v kategoriích malorážkové a vzduchovkové střelby. Z toho důvodu budou členové a další zájemci o vydání zbrojního průkazu, např.: připravováni k praktické části zkoušky odborné způsobilosti žadatele o vydání zbrojního průkazu.

Další informace o nás naleznete na naších internetových stránkách www.skvrbno.estranky.cz

Radek FABIAN
předseda SKV

 

Bez příznivců by to nešlo

 

Výstava „Povodně 1997“, kterou pořádá Střelecký klub Vrbno pod Pradědem a která se koná u příležitosti 15. výročí této smutné události, by nemohla vzniknou bez podpory vás, občanů, proto bychom vám chtěli za tuto podporu poděkovat. Za spolupráci bychom chtěli poděkovat také Středisku chytrých aktivit StřeChA Vrbno pod Pradědem, které nám poskytlo prostory pro instalaci výstavy.

Za sestříhání původních záběrů a dotočení nových chceme poděkovat Martinu Slavíkovi ze Sportovního gymnázia Vrbno pod Pradědem. Za jazykové korektury uveřejněných textů děkujeme paní Petlachové z SG Vrbno a za korekturu úvodního slova v dokumentu paní Málcové z SG Vrbno.

Dále děkujeme paní Žíhové a Fabianové, panu Langerovi a panu Orságovi za zapůjčení fotografií.

Za poskytnutí textů děkujeme paní Pavlíně Němcové. Dále děkujeme všem spolupracovníkům a hlavně členům.

 

Za klub Radek FABIAN, předseda